Internet jako następca tradycyjnych mediów

Jakiś czas temu zaczęło się mówić, że Internet staje się nowym medium, które może po pewnym czasie zastąpić tradycyjne media, takie jak telewizja i prasa w roli przekaźników informacji, szczególnie zaś jako przestrzeni reklamowej.

Obecnie nie ma już co prognozować o przyszłej skali udziału Internetu w tej materii, ponieważ jego wiodąca rola jest już faktem. Obecnie żaden szanujący się biznes nie może sobie pozwolić na brak czy zaniedbanie swojej strony internetowej, ponieważ jeśli firma nie ma strony w Internecie to klienci praktycznie nie mają możliwości się o niej dowiedzieć.

Projekty graficzne, które muszą spełniać określone funkcje aby były konkurencyjne tworzone są praktycznie wyłącznie przez profesjonalne studia graficzne. Nie można sobie także pozwolić na brak sprawnej identyfikacji wizualnej. Jeśli chodzi właśnie o takie zagadnienia jak identyfikacja wizualna Szczecin stoi na wysokim poziomie. Firmy z naszego miasta zdobyły sobie szacunek w kraju i z prowincjuszy stają się realną siłą i nadawcą trendów. Słowo studio graficzne Szczecin staje się synonimem rzetelności, innowacyjności i po prostu jakości.